KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8816525

nr 881 6525

Blandteknik

Hans Arnold (1925-2010), signerad. , Ansikte, bladets mått: 50x36

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 17 mars 2014
kl 19:11:00