KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8816525
nr 881 6525
Blandteknik
Hans Arnold (1925-2010), signerad. , Ansikte, bladets mått: 50x36
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:11:00
1.900 kr
1.700 kr
1.900 kr